image

«Ганза-Україна»

Приватне акціонерне товариство
Продукція кращих
світових і вітчизняних виробників -
за оптимальними цінами!

2014 позачергові загальні збори акціонерів

 

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ГАНЗА-УКРАЇНА»

(місцезнаходження: Україна, 49006, м. Дніпропетровськ, вул. Кабардинська, б. 5; 
код ЄДРПОУ 19090323)  повідомляє, що 28 серпня 2014 року об 11.00 за адресою:
м. Дніпропетровськ, вул. Кабардинська,  б. 5  у приміщенні залу засідань (2 –й поверх) відбудуться позачергові загальні збори акціонерів.

 

Порядок денний позачергових загальних зборів акціонерів

1.Обрання лічильної комісії загальних зборів акціонерів товариства, обрання голови та секретаря загальних зборів акціонерів Товариства.

2. Затвердження порядку денного загальних зборів акціонерів товариства.

3. Прийняття рішення про укладення ПРИВАТНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ГАНЗА-УКРАЇНА» (код ЄДРПОУ 19090323, далі  - Товариство) з ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ КОМЕРЦІЙНИМ БАНКОМ «ПРИВАТБАНК», код ЄДРПОУ 14360570 (далі — ПриватБанк), договору про надання кредиту для поповнення обігових коштів, сплати судових витрат (далі – кредитний договір).

4.Надання повноважень на підписання від імені Товариства необхідних документів для оформлення кредиту та кредитного договору. 

 

 

Дата складення переліку акціонерів, які мають право на участь у позачергових загальних зборах: 21.08.2014р.

Реєстрація учасників зборів буде проводитись 28 серпня 2014 року за адресою проведення зборів  (м. Дніпропетровськ, вул. Кабардинська, 5, зал засідань, 2-й поверх)  
з 10.30  годин до 10.50 годин за переліком акціонерів, які мають право на участь у загальних зборах, складеного станом на 24 годину 21.08.2014р.

Для участі у зборах акціонерам необхідно мати паспорт, а представникам акціонерів — паспорт та довіреність на право представляти інтереси акціонерів на загальних зборах, оформлену згідно з вимогами чинного законодавства України.

Для ознайомлення з документами, необхідними для прийняття рішень з питань порядку денного позачергових загальних зборів, та внесення пропозицій щодо питань, включених до порядку денного, звертатися за адресою: м. Дніпропетровськ,
вул. Кабардинська, б. 5,  кімната № 7. В день проведення позачергових загальних зборів - у місці їх проведення. Відповідальний за порядок ознайомлення акціонерів з документами – головний бухгалтер приватного акціонерного товариство «Ганза-Україна» - Овадович Світлана Леонідівна.

 

    Телефон для довідок: (0562) 38-49-44.

 

 

Директор ПрАТ «Ганза-Україна»                                             С.В. Школьник